Praca: Analityk danych - język niemiecki (B1)

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Analityk danych - język niemiecki (B1)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-7-59350

Dla Klienta z sektora usług biznesowych poszukujemy osób znających język niemiecki na poziomie komunikatywnym (min. B1) zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalisty ds. analizy danych.

Zakres obowiązków:
  • weryfikacja poprawności danych finansowych,
  • bieżące prowadzenie dokumentacji oraz wprowadzanie informacji do systemów,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • praca z bazami danych i plikami źródłowymi.
Wymagania:
  • dobra znajomość j.niemieckiego (od poziomu B1),
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (min.A2),
  • dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane wykształcenie w obszarze finansów, ekonomii lub kierunkach pokrewnych.
Informacje dodatkowe:
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozafinansowych: m.in. opieka medyczna (włączając pakiet stomatologiczny oraz możliwość refakturacji wizyt u specjalistów spoza placówki), dostęp do platformy MultiKafeteria (w jej ramach wiele możliwości, m.in. karta sportowa, bilety na wydarzenia kulturalne, bony zakupowe), dofinansowanie do szkoleń językowych, bezpłatne ubezpieczenie w sytuacji wyjazdów za granicę, program bike to work,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pełen pakiet szkoleń wdrażających,
  • realne możliwości rozwoju z jasną ścieżką awansu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”